Nadílka vánočního stromu splněných přání

Dobročinná akce pořádaná Tesco Hypermarket Mariánské Lázně pro Domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou Mariánské Lázně se dočkala velkého úspěchu.
Do 20. prosince bylo možné prostřednictvím přání zavěšených na vánočním stromu, umístěném v prostoru hypermarketu, plnit drobná přání seniorům z Domova. Mezi jejich přáními byly kosmetické balíčky, jedlé dárky, barevná povlečení nebo župany.

Máme radost, že dne 21.12. 2019 předala paní ředitelka Tesco Hypermarket Mariánské Lázně Lenka Vlková společně s vedoucí sociální služby domova Lucií Bubnovou několik prvních dárků klientům, a zároveň byly převzaty krásné nazdobené dárky pro zbývajících 90 klientů, kteří si přáli dárky nechat jako překvapení ke společnému štědrovečernímu posezení.

Naše poděkování za uspořádání dobročinné akce a za zájem o naše klienty patří paní ředitelce Lence Vlkové a celému jejímu týmu Tesco Hypermarket

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vytvoření vánoční atmosféry v Domově a za štědrost, které se našim seniorům dostalo.

Celý článek