Pomozte nám plnit vánoční přání, staňte se Ježíškovým vnoučetem!

Již třetím rokem se naše organizace zapojila do celorepublikového projektu pod záštitou Českého rozhlasu „Ježíškova vnoučata“. Díky dobrosrdečnosti lidí z přímého okolí Domova pro seniory a domu s pečovatelskou službou Mariánské Lázně a také lidí z celé republiky, byla společná velká přání i ta individuální menší splněna. Chceme poděkovat všem „Ježíškovým vnoučatům“, která v minulých letech připravila našim klientům nejen přímo v domově, ale také klientům v péči naší terénní pečovatelské služby veselejší Vánoce.

Pojďte s námi znovu pozměnit životy lidí laskavostí, společně věnovat zájem a pohlazení nejen na duši babičkám a dědečkům. Pomozte nám splnit přes projekt Ježíškova vnoučata jejich vánoční přání, protože laskavost má smysl. Senioři mají potíže vyslovit své tužby, protože na prvním místě je pro ně zdraví a společně strávený čas se svými blízkými. Ne všichni senioři však mají plně funkční rodinné zázemí, budou rádi i za tento projev zájmu.

Seznam vyslovených přání najdete na webových stránkách projektu www.jeziskovavnoucata.cz od 13. listopadu 2019. Podrobné informace nalezte na uvedených webových stránkách v sekci „Jak být Ježíškovo vnouče“. Naše organizace bude přání klientů postupně přidávat do zveřejněného seznamu. Dary budete moci poslat poštou nebo předat osobně po domluvě s vedoucími pracovníky.

Děkujeme za společný zájem a přípravu veselejších vánočních svátků našich seniorů.

Bc. Jana Roubalová

ředitelka domova

Celý článek