Předvánoční posezení se svařeným vínem

V předvánočním čase jsme se společně s našimi klienty setkali 17.12.2021 během odpoledního posezení v našem altánku. Připravili jsme sladké pohoštění s čajem a svařeným vínem. V úvodu našeho setkání jsme společně vzpomínali na nejhezčí vánoční vzpomínky a pro mnohé z nás to byli právě ty, kdy jsme byly ještě děti a vnímaly je s dětskou fantazií – plné klidu, vánoční pohody, koled ale také těch nejhezčích dárků. Chtěli bychom poděkovat paní Brožové a panu Ročákovi za hudební a pěvecký doprovod. Ke zpívání koled jsme se všichni společně připojili. Také děkujeme za kytičky, které si oba pro naše klienty připravili, jako pozornost k Vánocům.

Voňavé dárečky pro naše klienty připravila ředitelka farní charity Ing. Rita Urbanová ve spolupráci s majitelkou Parfumerie Julia paní Julií Luhanovou. Tímto bychom chtěli poděkovat za jejich přispění ke krásné adventní atmosféře a za každoroční zájem o naše klienty. K našemu předvánočnímu setkání přispěl svým přáním také pan farář P. Řehoř Pavel Urban, O. Praem. s následnou odpolední mší.

Za organizaci kulturních akcí, ale především za veškerou práci s klienty během uplynulých 25 let, děkujeme paní Heleně Vondráčkové, kulturní pracovnici, která je neodmyslitelnou vítanou posilou našeho týmu, kdy pod jejími nápady a organizací vznikají krásná společenská setkání u nás v domově či při výletech po okolí.

Již teď se těšíme se všemi zmíněnými na další v novém roce 2022.

Celý článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *