Projekt „Vy rozhodujete, my pomáháme“

Vážení příznivci našeho Domova a blízcí našich klientů,

zúčastnili jsme se 9. kola projektu Nadačního fondu Tesco a Nadace rozvoje občanské společnosti, který v rámci programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ podporuje projekty v mikroregionech.

Velice si vážíme toho, že náš projekt „Zahrada – místo potkávání se“ postoupil do hlasovací fáze, ve které nás můžete podpořit také Vy. Pravidla a další informace o projektu najdete zde: „Vy rozhodujete, my pomáháme (itesco.cz)

Od 14. června do 11. července budou mít zákazníci Tesco možnost hlasovat pro projekty ve všech prodejnách mikroregionu. Při každém nákupu zákazníci obdrží žeton, který následně mohou využít pro hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny. Budeme rádi, pokud se rozhodnete náš projekt podpořit.

V rámci našeho projektu bude pořízen zahradní nábytek, přístřešek a zahradní náčiní, protože handicapem, který má domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou v našem městě je, že nedisponuje oplocenou relaxační zahradou, bezpečným místem, kde naši klienti mohou trávit svůj volný čas na čerstvém vzduchu. Právě loňský rok ukázal, jak moc jsou naši senioři zranitelní a bez cizí pomoci nemohou plnohodnotně žít svůj život. Svojí aktivizační činností na zahradě si zpříjemní život v domově. Město zapůjčilo domovu část parcely vedle stávajícího objektu domova.

Za podporu Vám všem moc děkujeme.

Bc. Jana Roubalová

ředitelka a kolektiv

Celý článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *