ŠKOLENÍ PRO PEČUJÍCÍ VEŘEJNOST MÍŘÍ DO FINÁLE

Dovolujeme si Vás společně s lektorkou Lucií Vavřichovou pozvat na školení pro pečující veřejnost, které probíhá již od měsíce května do konce měsíce června, a to v prostorách organizace Domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou Mariánské Lázně.

Jedná se o školení určené rodinným příslušníkům, sousedům nebo známým, kteří by se rádi dozvěděli více o tom, jak pečovat o své blízké v přirozeném / domácím prostředí z pozice pečujícího, a to i v návaznosti na spolupráci se sociálními či zdravotními službami.

Máme připravené dva typy školení po 4 hodinách. Přihlásit se můžete na oba: Využití různých pomůcek při péči o blízké a Komunikační a aktivizační dovednosti při péči o blízké.

K tomu zdarma získáte „Příručku pro pečující“ a „Síť dostupných služeb v Mariánských Lázních a okolí“. Naším cílem je podpořit současné i budoucí pečující v rozhodnutí pomáhat a nabídnout potřebné informace, rady i praktické ukázky, které by poskytování péče mohly v mnohém usnadnit. Jde nám o doplnění, prolínání a sdílení péče laiků a profesionálů, které je založené na principu vzájemného sdílení, úcty, lásky a trpělivosti.

Další informace a přihlášky získáte na mobilním čísle 601 390 764 nebo na webových stránkách organizace www.dsml.cz.

(Veronika Hemerková, Domov pro seniory)

Celý článek