Vánoční koncert

Jsme rádi, že díky dlouhodobé spolupráci se základní uměleckou školou Fryderyka Chopina Mariánské Lázně jsme měli také v letošním roce možnost zúčastnit se vánočního koncertu, který se konal v hudebním sále školy v Lužické ulici.

Koncert si pro klienty Domova připravil folklórní soubor Rozmarýnek pod vedením Slavomíra Országha, Lenky Gaierové a Jana Kaleji. Pod jejich taktovkou vznikl krásný program naplněný tradičními, i těmi méně známými, českými i moravskými koledami, ale také si posluchači užili tradiční vánoční písně. Při tónech Tiché noci zavládla dojemná atmosféra naplněná pocity radosti z blížících se vánočních svátků.

Naše poděkování za uspořádání koncertu patří především Mgr. Petru Čechovi, řediteli ZUŠ Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních, dětem ze souboru Rozmarýnek a jejich vedoucím, ale také společnosti MDML s.r.o. za pomoc při přepravě klientů nízkopodlažním autobusem. Bez jejich pomoci při přepravě klientů by pro nás byly akce pořádané mimo prostor Domova složité, a přitom je alespoň chvilková změna prostředí pro klienty velmi důležitá.

Děkujeme za vykouzlení krásné, nostalgické vánoční atmosféry.

Celý článek