VYCHÁZKA ZA MRAŽENÝM POTĚŠENÍM

Kolektiv DS a DPS připravil pro klienty aktivní odpoledne uprostřed lázeňského centra, které lákalo během probíhajícího babího léta ke krátké vycházce a ochutnávce zmrzlin v místní cukrárně.

Klienti v doprovodu svých pečovatelek navštívili „Modrou cukrárnu“, kde si každý mohl vybrat z mnoha druhů zmrzlin podle své chuti. Poslední sluneční paprsky před začátkem deštivého podzimu vylákaly naše klienty k prodloužení procházky a příjemně strávenému odpoledni v parku u Labutího jezírka. Každá naše místní výprava v průběhu tohoto roku vyvolala kousky nostalgie a nejinak tomu bylo i v tomto případě. Klienti vzpomínali na nedělní vycházky, spojené se sladkou odměnou v místí tradiční „modré cukrárně“, se svými rodiči, pak se svými dětmi, a nakonec i s vnoučaty.

Krásnými vzpomínkami byly naplněny také chvíle strávené krmením kachen u Labutího jezírka, které díky rekonstrukci dostalo svou takřka původní podobu, a právě tu mají klienti v živé paměti. Vycházka byla pro všechny krásnou sladkou tečkou za končícím létem.

Celý článek