Vycházky klientů zrušeny

Vážení blízcí našich klientů,

dovolujeme si Vás informovat, že vláda České republiky zrušila usnesení č. 1325 ze dne 14. prosince 2020. Na základě nového usnesení č. 1370 ze dne 22. prosince 2020 jsou v naší organizaci zakázány veškeré vycházky.

Na základě usnesení by každý klient, který by se vrátil z vycházky, musel nastoupit do 7denní karantény a podstoupit opakované testování na COVID-19. Jak jsme již avizovali, izolační pokoje jsou určeny především pro klienty s nákazou COVID-19, a jejich množství je omezeno. Z důvodu zabezpečení běžného provozu a z toho důvodu, že nechceme, aby naši klienti trávili vánoční svátky v izolaci, jsme museli přistoupit k zákazu vycházek.

Stále je možné využívat rezervace návštěv, které se budou konat v našem Domově dle platných podmínek:

  • doložit úředně platný dokument na negativní COVID-19 test (ne starší 48 hod.) popřípadě úřední dokument o prodělání COVID-19 v posledních 90 dnech;
  • pokud návštěva nemá test na COVID-19, může se nechat otestovat v organizaci Domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou po předchozím objednání. Testování se koná každý den ve 13:00 hod.

Další možností je spojení s našimi klienty pomocí videohovorů, které je možné zarezervovat přes recepci organizace. Děkujeme za pochopení a respektování opatření.

Bc. Jana Roubalová, ředitelka

v plné moci Jitka Hrkalová

Celý článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *