Vycházky klientů

Vážení blízcí našich klientů,

dovolujeme si Vás informovat, že na základě usnesení vlády české republiky ze dne 14. prosince 2020 č. 1325 o změně krizového opatření jsou povoleny vycházky klientů maximálně po dobu 6 hodin denně.

Po celou dobu vycházky je uživatel našich sociálních služeb i jeho doprovod povinen používat vlastní osobní ochranné pomůcky dýchacích test, a to minimálně respirátor KN95, třídy FFP2 a vyšší třídy bez výdechového ventilu. Žádáme proto rodinné příslušníky o zajištění respirátoru i pro klienta, který s nimi bude v kontaktu. Před vycházkou je nutné vyplnit prohlášení, které je k nalezení níže nebo bude k dispozici na recepci organizace.

Klient, který zůstane mimo organizaci nad výše uvedenou dobu vycházky, bude umístěn na izolační pokoj a bude opakovaně testován na COVID-19. Upozorňujeme příbuzné klientů, že pro izolaci máme omezený počet izolačních pokojů vytvořených přednostně pro klienty s nákazou COVID-19. Případné nedodržení času vycházky a následná nutná karanténa by mohla v případě zhoršení situace ohrozit chod naší organizace. Proto žádáme příbuzné našich klientů o dodržování stanovené doby vycházky.

Z důvodu bezpečného setkávání doporučujeme návštěvu, která se bude konat v našem Domově dle platné podmínky:

  • doložit úředně platný dokument na negativní COVID-19 test (ne starší 48 hod.) popřípadě úřední dokument o prodělání COVID-19 v posledních 90 dnech;
  • pokud návštěva nemá test na COVID-19, může se nechat otestovat v organizaci Domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou po předchozím objednání. Testování se koná každý den ve 13:00 hod.

Děkujeme za pochopení a respektování opatření.                              

Bc. Jana Roubalová, ředitelka
v.z. Jitka Hrkalová

Celý článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *