Domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou Mariánské Lázně
Domov pro seniory
a dům s pečovatelskou službou
Mariánské Lázně

Vítejte na našich nových webových stránkách!

Zdravotní sestra – všeobecná

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Přijme do pracovního poměru:

  • Platové ohodnocení dle platových tabulek ve veřejných službách a správě
  • Osobní ohodnocení po ukončení adaptačního procesu
  • Dvousměnný nepřetržitý pracovní režim
  • Nabízíme HPP i DPP

Náplň práce:

  • Poskytování ošetřovatelské péče dle plánu ošetřovatelské péče bez odborného dohledu
  • Provádění základní rehabilitační péče klientům
  • Vedení zdravotní a sociální dokumentace
  • Spolupráce s pracovníky přímé obslužné péče

Nabízíme:

  • Podnikové stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborný růst a hrazené vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Můj UP

Požadujeme:

  • Minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou
  • Praxe výhodou, ale ne podmínkou
  • Trestní bezúhonnost
  • Velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • Zdravotní způsobilost k výkonu práce

Zájemci předloží:

  • Profesní životopis, e-mail: personalista@dsml.cz
  • Nebo osobně na adrese organizace
  • Informace u personalisty organizace
  • Tel.: 354 416 247 nebo 724 755 956 - ve všední dny v době od 8,00 do 14,00 hodin

Nástup: Možný ihned

Datum vložení: 7. 11. 2023 12:55
Datum poslední aktualizace: 7. 11. 2023 14:52